Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 30 października 2014

Album "Travel"

    Moim marzeniem od zawsze był wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Niestety, póki co, mogę sobie tylko pomarzyć. ;) Więcej szczęścia miał mój mąż, który został wysłany do Stanów w podróż służbową, i to dwa razy!.
    Ponieważ w Ameryce scrapbooking jest MEGA popularny, można tam znaleźć hipermarkety oferujące produkty do scrapa, takie jak Hobby Lobby, czy Michael's. Podejrzewam, że jakbym weszła do takiego sklepu to musieliby mnie siłą z niego wyciągać ;) W każdym razie, poprosiłam Dawida, żeby narobił trochę zdjęć z tego wyjazdu. Specjalnie dla mnie znalazł te sklepy i nakupował mi kupę pierdół, wcześniej przesyłając mi na maila z 200 zdjęć sklepowych półek, żebym mogła wybrać co mi się najbardziej przyda :D 
    Po Jego powrocie przygotowałam album, który pomieściłby dużo fotek z tego wylotu. Idealnym do tego projektu okazał się zestaw papierów "WORLD TRAVELER" od Teresy Collins (który zresztą był jednym z amerykańskich prezentów ;)).  Postanowiłam zrobić go z torebek papierowych. Tego typu albumy mają duuużo miejsca na zdjęcia, komentarze i inne pamiątki. Album starałam się zrobić raczej w męskim stylu. Zanim nagram film pokazujący szczegółowo jak wygląda, pokażę Wam kilka fotek. Mam nadzieje, ze Wam się spodoba. W przyszłości wrzuca na mój kanał YT film instruktażowy jak wykonać tego typu album. To naprawdę proste :)   


Produkty których użyłam (papiery miałam ze stanów i ciężko mi je teraz znaleźć w polskich sklepach):

  

   3 komentarze: